KURUMSAL

Firmamız Güney Ticaret ismiyle 1980 yılında perakende sektöründe hizmet vererek ticari hayatına başlamıştır. 1995 yılında perakende satıcılığın haricinde toptancılık faaliyetlerini de hayata geçirmiştir.
2000 yılında Zorlu Grubu’yla kurulan işbirliği ile yetkili bölge distribütörü olarak Taç ürünlerinin dağıtımına başlamıştır. 2006 yılında İç Anadolu bölgesinin de hizmet alanına dâhil olması sonucunda Antalya, Isparta, Burdur, Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray illerinde faaliyet gösterir hale gelmiştir. 2013 yılından itibaren Pierre Cardin züccaciye ürünlerinin dağıtımı da firmamız tarafından yapılmaktadır.
2005 yılında açılan Linens mağazamız perde ve ev tekstil sektöründeki öncü hizmet ve kalite anlayışıyla Antalya’da birçok ilki gerçekleştirmiştir.
2006 yılından beri Güney Antalya Adi Ortaklığı, ünvan değiştirerek Güney Antalya Tekstil Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.
2017 yılında Konya’da açılan 1000 m2’lik mağazamız hem toptan hem perakende satış yapmaktadır.
2019 yılı ve sonrasında açılan Mall of Antalya, Erasta, Alanya ve Güzeloba mağazalarımız ile birlikte toplam 6 adet perakende satış noktamız bulunmaktadır. 
Şirket merkezimizdeki 3500 m2’lik alanda, belirtilen yedi şehirde bulunan yaklaşık 350 perakende satış noktasına, ayrıca otel, pansiyon ve sosyal tesislere de hizmet verilmektedir. Ev tekstili, perde ve züccaciye ürünlerinin haricinde yatak, halı, iç giyim ve pijama ürünlerinin satışı da yapılmaktadır.

HEMEN ARA WhatsApp